Cały obiekt jest strzeżony i monitorowany całą dobę.

Specjalnie zainstalowane kamery umożliwiają rodzicom monitoring przez Internet, aby w każdej chwili mogli sprawdzić co robi i jak się miewa ich dziecko w trakcie pobytu w przedszkolu. W tym celu każdy rodzic otrzyma po podpisaniu umowy hasło dostępu na podstronę internetową przedszkola. Wykorzystywany przez nas w przedszkolu system monitoringu działa w oparciu o profesjonalne systemy alarmowe i wyspecjalizowane grupy interwencyjne.

Posiada on także tę cenną zaletę, że sygnalizuje:

• pożar, zalanie wodą, ulatnianie się gazu
  • konieczność udzielenia pomocy medycznej
  • włamanie
  • napad

A także śledzi automatycznie bez interwencji użytkownika podstawowe parametry, np:

• brak zasilania sieci
  • łączność pomiędzy użytkownikiem i stacją zbiorczą.
Wszystkie stosowane przez system urządzenia posiadają atesty i homologację, dopuszczające je do użytku na terenie Polski w obiektach o wszystkich klasach zagrożenia.