Przedszkole językowe Michałek w Strzelinie. Najlepsze przedszkole w Strzelinie

a) języki obce

• język angielski, 3 do 5 razy w tygodniu, w zależności od grupy wiekowej dzieci od 15 do 30 minut. Jest to nauka poprzez zabawę i muzykę.
  • język niemiecki – 2 x w tygodniu.
b) rytmika
  • 1x w tygodniu.
  • Zajęcia umuzykalniające, których celem jest rozwój wrażliwości muzycznej dzieci oraz kształcenie estetyki ruchów.
c) logopedia
  • zajęcia z doświadczoną neurologopedą panią Barbarą, absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie – 2x w tygodniu
d) zajęcia taneczne
  • 1x w tygodniu
  • Zajęcia prowadzi pan Bartosz (zajęcia dodatkowo płatne).
e) TEATR, m.in. Teatr Lalek i Aktora z Krakowa
  •  gościmy z przedstawieniami różnego typu teatry, ale głównie z Teatru Lalek i Aktora z Krakowa.
f) Filharmonia Sudecka z Wałbrzycha
  • w naszym przedszkolu odbywają się koncerty muzyczne.
g) gimnastyka ogólnorozwojowa (z elementami korekcji)
  • zajęcia odbywają się 1-2 razy w tygodniu. Miejsce odbywania zajęć: w salach zajęć lub na sali gimnastycznej Michałka
h) psycholog
  • pani Kamila- Praktyk NLP The Society of NLP w zakresie psychoterapii, mediator. Specjalizuje się w diagnozowaniu i terapii osób po przemocy. Ukończyła szereg szkoleń, m.in. pomoc psychologiczna w dziedzinie seksuologii, diagnoza i terapia  dziecka wykorzystanego seksualnie, terapia zaburzeń lękowych, terapia dziecka moczącego. Jest współautorem programu profilaktycznego – Trening rodzicielski. Współorganizator I Międzynarodowej Konferencji Naukowej we Wrocławiu: Zrozumienie interpersonalnej traumy.Na co dzień pracuje w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Strzelinie., gdzie zajmuje się diagnozą, terapią dzieci.
i) warsztaty wyciszająco- terapeutyczne: RZEŹBA W MASIE SOLNEJ
  • 1x w tygodniu. Zajęcia prowadzone przez nauczyciela z odpowiednim przygotowaniem terapeutycznym.