DEKLARACJA ZERÓWKA

DEKLARACJA ZERÓWKA

DRODZY RODZICE DZIECI Z GRUPY SŁONECZKA:) Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o wypełnienie deklaracji (DO KOŃCA MAJA), czy Państwa dziecko będzie realizowało obowiązek przedszkolny w naszej placówce. Deklaracja do pobrania na stronie przedszkola http://przedszkole-michalek-strzelin.pl/dokumenty-rekrutacyjne.html Prosimy o odesłanie deklaracji na adres: biuro@przedszkole-michalek-strzelin.pl Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka :)

DRODZY RODZICE DZIECI Z GRUPY SŁONECZKA:)

Deklaracja do pobrania na stronie przedszkola w zakładce rekrutacja --> dokumenty rekrutacyjne.

Prosimy o odesłanie deklaracji na adres:
biuro@przedszkole-michalek-strzelin.pl

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrówka :)